خبر  »  حقوق و اجتماع26 شهريور 1401 ساعت 0:28

❇️نشست خبری فرمانده سپاه امیرالمومنین ع ایلام با اصحاب رسانه و مطبوعات استان
رسانه ها خط مقدم اربعین بودند/ رسانه ها کنگره عظیم اربعین را به بهترین شکل معرفی کنند

🔹سردار « جمال شاکرمی» با بیان اینکه یکی از جذاب ترین کارهای اربعین حسینی نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات است و این پیام دارد که همچنان در صف اول اربعین حسینی رسانه ها قرار دارند.

🔹سپاه این فرصت را غنیمت می شمارد و هیچ جلسه ای به اندازه این جلسه برای من خوشحال کننده نیست، افزود: رسانه ها نقش مهمی در دست یازیدن به قله های پیشرفت و توسعه دارند.
سپاه در کنار دولت دارای یک قرارگاه اربعین حسینی است که یک بخش در ایران و یک بخش در عراق فعالیت می کند و اصلی ترین بخش در مرز مهران قرار دارد و همچنان ثقل این‌ جابجایی و تردد زوار اربعین حسینی مهران است.
اگر‌ مسولیت می خواهد مرز مهران را نادیده بگیرد این صادقانه نیست و مسولان مهران را آماده کنند چرا که پیوند دو ملت در مهران است.

🔹ما مسول هیچ کمیته ای در ستاد اربعین حسینی ع نیستیم اما عضو تمام کمیته ها هستیم و با نگاه کمیته ها امکانات لازم در اختیار آنها قرار می دهیم.

🔹در ادامه این نشت سردار شاکرمی با تقدیر از استاندار ایلام و مجموعه دولت در استان گفت : از استاندار ایلام و مجموعه دولت در استان در پیگیری مسایل مربوط به حوزه اربعین حسینی به ویژه در حوزه زیرساختی تقدیر می کنیم.

🔹در چند سال آینده با توجه به گرمای هوا استفاده از چادر جواب نمی‌دهد و باید در سال های آتی نسبت به ساخت اماکن و زیرساخت های لازم در زمینه اسکان زوار اربعین حسینی اقدام کرد.
کد مطلب : 566