خبر  »  حقوق و اجتماع7 تير 1401 ساعت 8:29

رسانه ها بازوان ما بر عملکرد دستگاه ها هستند

بازرس کل استان ایلام در جمع اصحاب؛ رسانه ها بازوان ما بر عملکرد دستگاه ها هستند.
مهدی اصلانی مدیر کل بازرسی استان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضاییه گفت: نظارت همگانی، مشارکت مردم و مطبوعات بر عملکرد دستگاه ها ی دولتی از مهمترین اقدامات این سازمان در سال جاری است.
ایشان نقش رسانه ها در انتشار انتقادات بر فعالیت دستگاه های دولتی را مهم برشمرد و اظهار داشت: رسانه ها بازوان ما بر عملکرد دستگاه ها هستند.
این مسئول ادامه داد: در نیمه نخست سال جاری تعداد گزارشات تخلفات اداری ۹۷فقره بوده که از این تعداد ۱۸ فقره کیفر خواست برای مدیران و کارشناسان اجرا شده است.
مهندس اصلانی تعداد تنبیهات اداری را۹۱فقره اعلام کرد و گفت: حمایت از تولید یکی از برنامه های مهم این دستگاه در سال جاری است.
وی ۶۸۷۲هکتار زمین که سند مالکیت آن به نفع دولت ضبط شده است را از دیگر اقدامات مهم عنوان کرد و افزود:۱۴۰هکتار زمین جهت جلوگیری از تغییر کاربری نیز انجام گرفته است و در حوزه امور مالیاتی میزان در آمد در سال ۱۴۰۰به ۳۷۹میلیارد ریال رسید که آمار نشان از رشد و افزایش در این زمینه است.
لازم به ذکر است که جمعی از اصحاب مطبوعات و رسانه نقطه نظرات و دیدگاه های خود را پیرامون مسائل و مشکلات استان بیان کردند و رئیس سازمان بازرسی به سوالات پاسخ گفتند.
کد مطلب : 502