خبر  »  حقوق و اجتماع29 آذر 1401 ساعت 8:30

ملاقات چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام باخانواده‌های معظم ایثارگرانملاقات چهره به چهره مدیرکل بنیاد ایلام به همراه معاونین ستادی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان امروزدوشنبه 29 آذرماه برگزار شد و مسائل و مشکلات این عزیزان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش «ایثار»واحد ایلام ،مدیرکل با همراهی جمعی از معاونان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام، شنونده و پیگیر دیدگاه‌ها، مطالبات و درخواست‌‌های 50 نفر، جامعه ایثارگری از اقصی‌نقاط ایلام بود.
در این ملاقات که از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 29 آذرماه در محل میز خدمت ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام شروع شد، مراجعان در دیداری صمیمی به طرح دغدغه‌ها و مطالبات خویش پرداخته و برای رفع آنها تقاضای گره‌گشایی کردند. مدیرکل بنیاد استان نیز با حوصله تک تک درخواست‌ها را استماع و دستورات لازم برای رسیدگی به مشکلات مطرح شده را صادر کرد.
ایشان گفتند: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است، به همین سبب دیدار با جامعه ایثارگری یک افتخار و فرصتی مغتنم است.
دیدارهای مردمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام به صورت هفتگی روزهای دوشنبه هر هفته در محل میز خدمت این اداره‌کل برگزار می‌شود.
کد مطلب : 577