خبر  »  حقوق و اجتماع3 بهمن 1396 ساعت 18:17

شکایت نیروی انتظامی از شهرداری تهران به خاطر سخنان نجفی

شکایت نیروی انتظامی از شهرداری تهران به خاطر سخنان نجفی
 
معاونت حقوقی ناجا به دنبال اظهارات شهردار تهران در جلسه شورای شهر و ارائه گزارشی درباره عقد قرارداد میلیاردی با ناجا در زمان انتخابات، از شهرداری تهران شکایت کرد.

به گزارش حقنا به نقل از تسنیم، در متن این اطلاعیه آمده ست با استناد به گزارش شهردار تهران در جلسه علنی شورای شهر و ارایه گزارش غیر واقعی مبنی بر عقد قرار داد میلیاردی شهرداری با یکی از واحدهای ناجا در زمان انتحابات ریاست جمهوری که روزنامه ها با تیتر اختلاس جدید شهرداری و ناجا در زمان انتخابات از آن نام بردند، معاونت حقوقی ناجا از شهرداری تهران برای ارائه این گزارش بدون مستندات قانونی اعلام شکایت کرد.

بر اساس این گزارش هر چند روابط عمومی و بین الملل شهرداری تهران بعد از ظهر همان روز با ارسال خبری ، این تیتر را شیطنت رسانه‌ها برشمرد و به صورت مبهم این ادعا را رد کرد اما با رایزنی های معاونت حقوقی ناجا از ارسال مدارک و مستنداتی که شهردار آن را علام کرده بود سر باز زد.

معاونت حقوقی ناجا اعلام کرد: انتظار میرود شهردار تهران صرف شنیده ها و گزارشات تصمیم نگیرد و تا دلیل و مدرک متقنی در دست ندارد نسبت به اعلام موضوع اقدام ننموده و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نیاورد . طبیعی است پلیس تهران تمام تلاش خود را برای انجام ماموریت‌های مشترک با شهرداری تهران بکار می بندد و حتما در سایه همفکری و همدلی بایکدیگر می توان خدمات بهتر و بیشتری را به شهروندان عزیز ارائه کرد.
کد مطلب : 117