خبر  »  حقوق و اجتماع17 دی 1401 ساعت 9:35

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ایلام در سالروز وفات حضرت ام البنین (س) از مادران شهداجمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ایلام به همراه محمد اصلانی مدیرکل بازرسی ایلام و تعدادی از همکاران ایشان از خانواده شهید"محمود عسکری نیا و شهیدان طهماسبی پور" دیدار بعمل آوردند.

به گزارش ایثار واحد ایلام؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و آقای محمد اصلانی مدیرکل بازرسی ایلام در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) که به نام تکریم مادران و همسران شهدا نام گرفته در راستای تکریم و در قالب طرح سپاس انجام می گیرد، جمعه شب ۱۶ آذر ماه، با دو خانواده معظم شهید"محمود عسکری نیا و شهیدان طهماسبی پور"دیدار و گفتگو کردند.

جمال اسدی در این دیدارها انقلاب و نظام را مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهدا دانست و گفت: حقا که شجاعت شهید از مادر ایثارگری است که تربیت چنین فرزندی را به‌بهترین نحو و با معیارهای اسلامی و به‌نکویی انجام داده و به‌عهده داشته است و هم‌چنین، صبوری و تلاش‌های همسران شهدای گرانقدر را که با ایثارگری‌هایشان و هم‌چنین با قبول مسئولیت، سرپرستی و تربیت یادگاران آن عزیزان، دفاع از کشورمان را به‌شایستگی انجام دادند ارج می‌نهیم.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام افزود:مادران شهدا، الگوی صبر، مقاومت و ایستادگی بوده و یادگاران گهرباری هستند که همواره شایسته تقدیر و سپاسگزاری‌ جامعه بوده و خواهند بود. بی‌تردید خلوص و تلاش‌هایشان، الگویی برای نسل جوان کشورمان بوده و امید است که با تکریم و احترام به آنان، بتوان یاد عزیزانشان را گرامی داشته و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش نماییم.

لازم به ذکر است که در این دیدارها احسان مظفری رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان ایلام نیز حضور داشت.
کد مطلب : 596