خبر  »  حقوق و اجتماع21 بهمن 1401 ساعت 0:08

استاندار ایلام در نشست شورای اداری بدره با حضور معتمدین و بزرگان:

انقلاب اسلامی با دوران طاغوت قابل مقایسه نیست
استاندار ایلام در بخش دوم سخنان خود با اشاره به فعالیت های دولت در همه بخش ها و حوزه ها، گفت: امروز به واسطه حضور فعال جوانان و دانشمندان و با مدیریت صحیح منابع، انقلاب اسلامی جایگاه بسیار خوبی در جهان دارد و این انقلاب در مقایسه با نظام طاغوت قابل مقایسه نیست.

وی به رشد نظام در تمامی حوزه ها اشاره کرد و گفت:
طول راههای کشور از ۳۶ هزار به ۲۱۰ هزار کیلومتر رسیده است که رشد ۶ برابری راههای کشور را نشان می دهد.

دکتر بهرام نیا با بیان اینکه ایران احداث کننده بلندترین سد بتونی در جهان است، یادآورشد: تعداد سدهای کشور از ۱۳ به به بیش از ۲۰۰ رسیده است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: ایران در حال حاضر ایران از نظر علم نانو رتبه ۱۳ و از نظر تولید علم هوا و فضا رتبه ۱۱ جهان را به خود اختصاص داده است‌.

وی اضافه کرد: ایران از نظر تولید اورانیوم ۲۰ درصد و فناوری فضایی در جهان جایگاه هشتم کشور را در اختیار دارد و این برای همه ما افتخار بزرگی محسوب می شود.

استاندار ایلام اضافه کرد:سپیده فجر زمینه ساز حق بر باطل شد و به لطف خدا و با اتحاد همه جانبه مردم و هدایت خلف صالح امام ( ره ) تمامی فتنه های جبهه استکبار خنثی شد.

وی مصادق بارز ناکامی تبلیغات دشمن را برگزاری پرشور جشن انقلاب عنوان کرد و گفت: دشمن بسیار تلاش کرد جشن و سرور مردم در دهه فجر کمرنگ شود اما خواب شوم آنان تعبیر نشد.

دکتر بهرام نیا از تشدید نظارت ها بر بازار در آستانه شب عید خبر داد و گفت: همه کمیته ها و کارگروه نظارت بر بازار فعالیت خود را باید در آستانه شب بیشتر کنند تا شاهد تثبیت قیمت ها باشیم.

وی با اشاره به جهاد آبرسانی به ۲۰۰ روستای استان با اعتبار ۸ هزار میلیارد ریال، گفت: ایلام با ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی رتبه نخست بین استان های سراسر کشور را در « طرح آبرسانی به مناطق محروم » را به خود اختصاص داده است.

استاندار ایلام افزود: از مجموع ۲۰۰ روستای هدف آبرسانی استان، ۶۹ روستا حوزه جنوب استان و ۱۲ روستا بدره هدف «طرح آبرسانی به مناطق محروم» است.

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم کشور با تمامی مشکلات، اما دوستدار نظام هستند، گفت: دلدادگی مردم به نظام در ۲۲ بهمن ماه نمایش داده خواهد شد
کد مطلب : 631