خبر  »  حقوق و اجتماع30 آذر 1401 ساعت 8:42

نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با فرماندار دهلران

نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با فرماندار دهلران
 


به گزارش ایثار از ایلام، روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به همراه معاونین ستادی؛ در بدو ورود به شهرستان دهلران، با حضور در فرمانداری این شهرستان؛ با لطیف صادقی فرماندار دهلران دیدار و گفتگو کرد.

جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از زحمات دلسوزانه دکتر صادقی فرماندار شهرستان دهلران بابت همراهی در دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا وایثارگران در مناسبت های مختلف تقدیر وتشکر نمود.
جمال اسدی دراین نشست اظهارداشت: ما امروز به منظور بازرسی وبازدید ادواری از وضعیت بنیاد شهرستان دهلران وپیگیری مسائل ومشکلات جامعه هدف و همچنین برنامه ریزی درخصوص مراحل انجام مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدای امامزاده سیداکبر(ع) که ان شاءالله بزودی شاهد آغاز عملیات ساماندهی این گلزارمنورخواهیم بود، به این شهرستان سفر نمودیم.

دکتر صادقی نیز در ادامه این دیدار بیان نمودند: از حضور خدمتگزاران صدیق در بنیادشهیدوامورایثارگران با این حجم و گستره فراوان از حوزه های کاری تقدیر و تشکر میکنم و افتخار این رو دارم در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستم.
کد مطلب : 578