خبر  »  حقوق و اجتماع30 بهمن 1401 ساعت 9:18

دستگیری عاملان اسید پاشی در ایلامفرمانده انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری عاملان اسیدپاشی بر روی دو دستگاه خودروی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "قدرت حیدری زاد" در گفت ‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: پس از وقوع اسید پاشی بر روی دو دستگاه خودروی احدی از شهروندان در یکی از محلات این شهرستان ، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : با حضور ماموران کلانتری ۱۲ در محل و اقدامات فنی و انجام شگردهای پلیسی ، موفق به شناسایی افراد مورد نظر شده که پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیاتی آنها را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم که برادر صاحب خودروها بود در بازجویی های اولیه پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کرد ادامه داد: متهم به همراه همسر خود این کار را انجام داده و انگیزه خود را از این کار اختلافات شخصی اعلام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند گفت : شهروندان هشدارها و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه ایجاد مزاحمت و ناهنجاری از طریق تلفن با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
کد مطلب : 640