خبر  »  حقوق و اجتماع8 اسفند 1401 ساعت 8:33

مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر استان ایلامبه گزارش ایثار واحد ایلام، روز یکشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۱ مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با حضور جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و نماینده حوزه ولی فقیه در بنياد شهيد و مسئولین دانشگاه ایلام و علوم پزشکی برگزار گردید.
جمال اسدی ضمن خیرمقدم به میهمانان ،یاد وخاطره ۳۰۰۰ شهید والا مقام استان ایلام و تبریک اعیاد شعبانیه و به خصوص ولادت حضرت سجاد(ع) گفت: موفقیت های علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر، امید است در آینده شاهد رشد و بالندگی بیشتر این عزیزان باشیم.

ایشان خاطر نشان کردند:دانشجویان شاهد، نور چشم و آینده سازان کشور هستند،امروز نیاز جامعه و محیط دانشگاه به حضور و فعالیت علمی و فرهنگی دانشجویان نیاز بیشتر و ارزشی دارد.
وی افزود: همه پیشرفت های این کشور به برکت خون شهدا رقم خورده است، امروز اگر در علم پیشرفت کرده ایم و به قله های افتخار دست یافته ایم،همه به برکت خون شهیدان است.

در پایان با اهدا هدایا از تعداد ۱۰ نفر از دانشجویان شاهد ایثارگر و ممتاز دانشگاه ملی و علوم پزشکی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
کد مطلب : 650