خبر  »  حقوق و اجتماع17 بهمن 1396 ساعت 19:22

همکاری پلیس تهران و مسکو برای برخورد با جرایم مشترک

همکاری پلیس تهران و مسکو برای برخورد با جرایم مشترک
 
رئیس پلیس مسکو از آمادگی کامل این پلیس برای برگزاری جام جهانی فوتبال خبر داد.

به گزارش حقنا به نقل از ایسنا، ژنرال سرگئی پلاخیخ امروز در حاشیه سفر به تهران و بازدید از مرکز فرماندهی پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آمادگی پلیس این کشور برای تأمین امنیت مسابقات جام جهانی فوتبال گفت: در این زمینه آمادگی کامل وجود دارد و اقدامات اولیه برای تأمین امنیت نیز آماده‌سازی شده است. تجهیزات بسیاری اندیشیده شده و تمهیدات برگزاری و تأمین امنیت از اسکان توریست‌ها تا مراحل دیگر همگی پیش‌بینی شده و این مسابقات در بهترین حالت برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود به روابط میان پلیس تهران و مسکو اشاره کرد و گفت: روابط میان پلیس دو پایتخت خوب است و با توجه به تجربیاتی که پلیس مسکو دارد ما این آمادگی را داریم تا این تجربیات را در اختیار پلیس تهران بگذاریم. البته ما امروز به تهران آمده‌ایم تا از تجربیات پلیس تهران استفاده کرده و آن‌ها را یاد بگیریم.

همکاری پلیس تهران و مسکو برای برخورد با جرایم مشترک

ژنرال پلاخیخ با اشاره به مشکلات عدیده‌ای که پلیس‌های تهران و مسکو با آن روبرو هستند، گفت: جرایمی همچون جرایم های‌تکنولوژی، مواد مخدر، افراط‌گرایی و... از جمله مواردی است که پلیس تهران و مسکو با آن روبرو هستند و با همکاری با یکدیگر می‌توانند با آن برخورد کنند.
کد مطلب : 137