خبر  »  حقوق و اجتماع22 شهريور 1401 ساعت 22:55

برگزاری پویش بزرگ خاطره نگاری دانشگاهیان با عنوان « بر بال فرشته ها»


پویش بزرگ خاطره نگاری با عنوان « بر بال فرشته ها» ویژه دانشگاهیان سراسر کشور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار می شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و به گزارش روابط عمومی موکب شهدای فرهنگ، هنر و رسانه استان ایلام، مستقر در شهر مهران احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در گفت و گو با خبرنگاران از برگزاری پویش بزرگ خاطره نگاری با عنوان « بر بال فرشته ها» ویژه دانشگاهیان سراسر کشور با همکاری این اداره کل خبر داد.

وی افزود: این پویش به منظور خاطره نگاری از سفر پیاده روی اربعین حسینی همزمان با این ایام برگزار می شود که دانشگاه میبد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان میزبان این پویش هستند.

عابدی گفت: جوایز بخش دانشجویی آن شامل نفر اول 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال، نفر سوم 10 میلیون ریال و سه اثر قابل تقدیر نیز هر کدام 5 میلیون ریال اهدا می شود.

وی ادامه داد: در بخش اساتید و کارمندان نیز نفر اول 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال، نفر سوم 10 میلیون ریال و سه اثر قابل تقدیر نیز هر کدام 5 میلیون ریال اهدا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: دبیرخانه جهت ارسال آثار نیز دانشگاه میبد با پست الکترونیکی « cultural@meybod.ac.ir » یا شماره 09960182091 تماس حاصل نمایند.


وی گفت: زمان پایان ارسال آثار 30 مهرماه است.روابط عمومی موکب شهدای فرهنگ، هنر و رسانه استان ایلام، مستقر در شهر مهران
کد مطلب : 561