خبر  »  حقوق و اجتماع22 شهريور 1401 ساعت 22:56

۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس سپاه انتقال زائران را به نقاط مختلف کشور انجام می‌دهند

فرمانده سپاه استان ایلام گفت: سپاه برای انتقال زائران از مرز مهران آمادگی دارد و در این راستا هزار اتوبوس به‌کار گرفته می‌شود.

سردار جمال شاکرمی، با تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی به زائران اربعین و تمهیدات موج بازگشت گفت: با توجه به ماموریت ویژه از سوی وزیر کشور به سپاه برای بازگشت زائران اربعین، سپاه با تمام توان در کنار دستگاه‌های اجرایی برای خدمت‌رسانی در موج بازگشت است.

وی افزود: مسئله مهمی که سپاه در حال حاضر در مرز مهران به عهده دارد، ساماندهی و کمک به تردد زائران در بازگشت به کشور است، بیش از یک هزار دستگاه اتوبوس در پایانه مرزی مهران مقدمات انتقال زائران به اقصی نقاط مختلف کشور را بر عهده دارند و امیدواریم در کنار سایر دستگاه‌ها در این زمینه بتوانیم رضایتمندی زائران را فراهم کنیم.

شاکرمی در ادامه گفت: انجام اقدامات فرهنگی در مرز مهران یک ضرورت است در همین راستا و به منظور ارتقا خدمات فرهنگی یک دستگاه تلویزیون شهری برای پخش کلیپ و اقدامات فرهنگی در پایانه برکت نصب می‌شود

وی تصریح کرد: سپاه در کنار سایر نهادها برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین است و باید دقت کنیم که راهی را طی کرده‌ایم به قله برسانیم و آن هم این است که زائران با رضایت کامل به محل زندگی خود برگردند.
کد مطلب : 562