خبر  »  حقوق و اجتماع26 تير 1401 ساعت 13:04

پیام تبریک مدیرمخابرات منطقه ایلام به مناسبت عید غدیرخمحشمت اسدی ، مدیرمخابرات منطقه ایلام با صدور پیامی عید غدیر خم را به همه مردم ایران اسلامی به ویژه کارکنان و جامعه بزرگ مخابرات تبریک گفت.

به  گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه ایلام ،متن پیام بدین شرح است: عید غدیر، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت پیامبر گرامی اسلام (ص) در قالب امامت و ولایت حضرت علی(ع) است.

وی در ادامه این پیام نوشت: در آستانه عید تابش نور ولایت بر دل‌های پاک، روز حماسه جاوید، اخوت، رشادت و شجاعت، بر پیامبر خدا محمد مصطفی (ص) و اهل بیتش درود می فرستیم و ایزد متعال را سپاس می گوییم که چشم بندگان خالص خود را به نور ولایت اهل بیت (ع) روشنی بخشید و ما را از متمسکین به ولایت امیر مؤمنان علی (ع) و فرزندان معصومش قرار داد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ولایت و تبریک عید سعیدغدیرخم، سالروز انتخاب سرچشمه علم و حکمت و تجدید میثاق با ولایت و امامت را صمیمانه به عموم مسلمین به ویژه خانواده بزرگ مخابرات و مردم شریف استان ایلام تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی ‌الموحدین حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب فرماید.


حشمت اسدی
مدیرمخابرات منطقه ایلام
کد مطلب : 518