خبر  »  حقوق و اجتماع22 شهريور 1401 ساعت 22:56

برگزاری تور رسانه ای

با تدبیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان صورت گرفت؛
برگزاری تور رسانه ای/بازدید خبرنگاران از پایانه مرزی مهران/اطلاع از نحوه ارائه خدمات به زائران
صبح امروز (سه شنبه ۲۲ شهریورماه) با تدبیر و ابتکار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام؛ دومین تور رسانه‌ای با حضور جمعی از خبرنگاران استان به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران و اطلاع از نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی برگزار شد.
خبرنگاران با عبور از مسیر ایلام به مهران به وضوح مشاهده کردند که در این مسیر خدمات و تلاش های ارزشمندی در زمینه راهسازی و ایجاد بزرگراه به بار نشسته و شایسته تقدیر است.
پس از حضور خبرنگاران در پارکینگ برکت، حضور استاندار ایلام و هیئت همراه که به صورت شبانه روز و مکرر در حال بازدید و بررسی فرآیند خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی بویژه رفع مشکلات در حوزه حمل و نقل است، جالب توجه بود.
خبرنگاران طی این بازدید از کم و کیف خدمات رسانی اطلاع یافتند و قاطبه زائران نیز در مصاحبه با رسانه ها، از وضعیت امکانات و نحوه خدمات رسانی، ابراز رضایت و تقدیر و تشکر داشتند.
لازم به ذکر است؛ هم اکنون زمینه تردد و ورود و خروج زائران در مرز بین المللی مهران به خوبی فراهم است و همه پرسنل و نیروهای مستقر در این مسیر، با دل و جان در حال ارائه خدمات هستند.
گفتنی است؛ امسال با تدبیر و ابتکار فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و شهرستان مهران، زمینه حضور خبرنگاران و عکاسان در مرز مهران به نحو شایسته‌ای فراهم شده است تا بتوانند این حماسه حضور و کنگره عظیم اربعین را به خوبی به تصویر بکشند و مخابره کنند
کد مطلب : 563