خبر  »  حقوق و اجتماع3 دی 1401 ساعت 19:13

گاز روستاهای آبدانان وصل شد


به اطلاع مشترکین گرامی بخش سراب‌باغ شهرستان آبدانان می‌رساند با تلاش جهادی، اکیپ‌های مهندسی، تعمیرات و بهره‌برداری شرکت گاز استان ایلام در کمترین زمان ممکن با اعزام نیروهای تخصصی، تجهیزات، ماشین الات و کالاهای مورد نیاز به شهرستان آبدانان، اقدام به انجام عملیات تعمیرات بر روی خط لوله آسیب دیده و تعویض آن نمودند که بحمدلله در ساعت ۰۱ بامداد تعمیرات با موفقیت پایان یافته و گاز به خط لوله مذکور تزریق شد.

ضمن تشکر از همراهی مشترکین گرامی روستاهای بخش سراب‌باغ که گاز آنها قطع شده بود، خواهشمند‌است تا حضور نیروهای امداد اداره گاز شهرستان در درب منازل و وصل جریان گاز، صبوری فرمایید.
لازم بذکر است بدلیل وصل و برقراری جریان گاز در نیمه شب، به جهت رعایت نکات و الزامات ایمنی و نیز جلوگیری از بروز هرگونه حوادث ناگوار برای مشترکین، نیروهای شرکت گاز به درب تک تک منازل مراجعه و در صورت حضور مشترکین در منزل اقدام به وصل گاز می کنند.

بدیهی است در صورت عدم حضور مشترک در منزل یا بیدار نبودن ساکنین منازل، وصل گاز آنها در ساعات اولیه صبح انجام خواهد شد لذا مشترکین گرامی که گاز آنها هنوز وصل نشده‌است میتوانند با تلفن ۱۹۴ تماس و اقدام به ثبت آدرس خود نمایند تا در اسرع وقت برای وصل جریان گاز آنها اقدام شود.

🔥 روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام
کد مطلب : 581