خبر  »  حقوق و اجتماع21 بهمن 1401 ساعت 0:05

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام با خانواده های شهیدان والا مقام "نادی و علی محمدی "به گزارش «ایثار» واحد ایلام،جمال اسدی مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان ایلام و آقای تابانی مدیرکل تامین اجتماعی و همراه در راستای طرح سپاس و هشتمین روزاز دهه مبارک فجر ،روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه با خانواده های شهیدان والا مقام "رستم نادی و عقیل علی محمدی"دیدار کردند.

جمال اسدی در این دیدار، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، گرامی داشته و از فداکاری ،صبوری و استقامت خانواده های معظم شهدا سپاسگزاری نمود.

همچنین آقای تابانی نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر از حضور در منزل خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ابراز خرسندی نمود و این دیدار ها را تجدید میثاقی با شهدان گرانقدردانست ،انشاالله عاقبت تمامی ما ختم به شهادت نائل گردد.

گفتنی ست ،شهید گرانقدر رستم نادی با عضویت پاسدار در تاریخ 1379/12/01 در حین انجام مامور در درگیری با منافقین کوردل به درجه رفیع شادت نائل گردیده است.
شهید گرانقدر عقیل علی محمدی در حالیکه کودکی 6 ساله بوده بر اثر بمباران هوایی دشمن بعثی عراق در شهر ایلام بر اثر ترکش و موج انفجار به درجه رفیع شهادت نائل گردیده است.
کد مطلب : 627