خبر  »  حقوق و اجتماع15 اسفند 1400 ساعت 12:19

با حضور استاندار ایلام صورت پذیرفت:

واگذاری ۲۳۱ واحد مسکونی و تجلیل از ۲۶۰۰ خانواده‌ی توانمندشده‌ی کمیته امداد استان

استاندار ایلام در مراسم واگذاری ۲۳۱ واحد مسکونی و تجلیل از ۲۶۰۰ خانواده‌ی توانمندشده‌ی کمیته امداد اظهار داشت: از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام راحل تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بود که نیازمندان را تحت پوشش قرارداده و توانمند نموده است.

وی گفت: همین افراد تحت حمایت کمیته امداد، امروز به جایی رسیده‌اند که خود عامل توانمند‌سازی هستند و به کمک کمیته امداد آمده‌اند که از برکت کمیته امداد بوده است.

بهرام‌نیا خاطرنشان کرد: امروز شاهد مسکن‌دار شدن نیازمندان و مستمندان هستیم و ۲۳۱ واحد مسکونی به افراد مورد حمایت کمیته امداد اهداء می‌شود و از ۲۶۰۰ خانواده‌ی توانمندشده‌ی تحت پوشش تجلیل خواهد شد.

استاندار ایلام با اشاره به این‌که تولید این مسکن‌ها کار بسیار بزرگی است که جای تقدیر و تشکر دارد، گفت: امیدواریم این نهاد به صورت مستمر به فعالیت‌های خود ادامه دهد و من به‌عنوان نماینده‌ی عالی دولت از همه‌ی کسانی که در کسوت امدادگران فعالیت می‌کنند و مددکاری را سرلوحه ی کار خود قرار داده‌اند، به سهم خودم تقدیر و تشکر می‌کنم و از کلیه‌ی پرسنل کمیته امداد قدردانی می‌نمایم.

وی ادامه داد: از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام رضایت می‌کنم و امیدوارم فعالیت‌های خود را به‌صورت مستمر ادامه دهد.

بهرام‌نیا ضمن بازدید از واحدهای کمیته امداد استان گفت: در مقام مقایسه‌ی عملکرد، کمیته امداد استان خوب عمل کرده و در تکریم ارباب رجوع و تسریع در درخواست‌ها بسیار مناسب عمل نموده است.
کد مطلب : 312